Register with Stripe (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Other
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.
