Register with Stripe (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: Registration successful. You are now logged in.
fr: Enregistrement effectué. Vous êtes maintenant identifié.
