Register with Stripe (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
