Register with Stripe (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Registration successful. You are now logged in.
hr: Registracija uspješna. Sada ste prijavljeni.
