Register with Stripe (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Registration successful. You are now logged in.
id: Pendaftaran berhasil. Anda sekarang masuk.
