Register with Stripe (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: Registration successful. You are now logged in.
jv: Pendaftaran sukses. Sampéyan saiki uwis bisa mlebu log.
