Register with Stripe (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Created
pt: Criado

en: Other
pt: Outros

en: About
pt: Sobre

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: O cadastro foi completado. Você está logado agora.
