Register with Stripe (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre

en: Registration successful. You are now logged in.
ro: Înregistrare cu succes. Acum sunteți autentificat.
