Register with Stripe (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: Registration successful. You are now logged in.
ru: Регистрация успешна. Вы вошли в систему.
