Register with Stripe (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.
