Register with Stripe (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: Registration successful. You are now logged in.
tr: Kayıt başarıyla tamamlandı. Şu an giriş yapmış durumdasınız.
