Register with Stripe (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: Registration successful. You are now logged in.
ar: نجح التسجل، لقد ولجت الآن.
