Register with Stripe (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
