Register with Stripe (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.
