Register with Stripe (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.
