Register with Stripe (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Registration successful. You are now logged in.
bo: ཐོ་འགོད་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་འདུག ཁྱེད་རང་ད་ལྟ་ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།
