Register with Stripe (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.
