Register with Stripe (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Registration successful. You are now logged in.
da: Registrering lykkedes. Du er nu logget ind.
