Register with Stripe (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: About
is: Um

en: Registration successful. You are now logged in.
is: Skráning tókst. Þú ert nú skráð(ur) inn á vefinn.
