Register with Stripe (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: Registration successful. You are now logged in.
it: Registrazione avvenuta con successo. Risulti ora autenticato.
