Register with Stripe (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Registration successful. You are now logged in.
ja: 正常に登録されました。 あなたは現在、ログインしています。
