Register with Stripe (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
