Register with Stripe (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.
