Register with Stripe (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.
