Register with Stripe (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
