Entity Registration (3.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Host
bg: Хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Id
bg: Номер

en: Send
bg: Изпрати

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: From address
bg: Изходящ адрес
