Entity Registration (3.0.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (40 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Host
kk: Хост

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Find
kk: Найти

en: Registration form
kk: Тіркелу формасы

en: Registration
kk: Тіркелу
