Entity Registration (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Close
km: បិទ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី
