Entity Registration (3.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված
