Entity Registration (3.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (81 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Active
sk: Aktívny

en: Module
sk: Modul

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Send
sk: Odoslať

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Position
sk: Pozícia

en: Default state
sk: Základný stav

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Minutes
sk: Minúty

en: View @type
sk: Zobraziť @type

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Canceled
sk: Zrušená

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Registration form
sk: Registračný formulár

en: About
sk: Informácie o

en: Registration
sk: Registrácia

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Type ID
sk: ID typu

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Administer @type
sk: Spravovať @type

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: Access the @type overview page
sk: Prístup k stránke s prehľadom @type

en: @bundle: Update any @type
sk: @bundle: Upraviť akýkoľvek @type

en: @bundle: Update own @type
sk: @bundle: Upraviť vlastný @type

en: @bundle: Delete any @type
sk: @bundle: Odstrániť akýkoľvek @type

en: @bundle: Delete own @type
sk: @bundle: Odstrániť vlastný @type

en: @bundle: View any @type
sk: @bundle: Zobraziť akýkoľvek @type

en: @bundle: View own @type
sk: @bundle: Zobraziť vlastný @type

en: @bundle: Duplicate any @type
sk: @bundle: Duplikovať akýkoľvek @type

en: @bundle: Duplicate own @type
sk: @bundle: Duplikovať vlastný @type
