Entity Registration (3.0.0-rc1) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana
