Entity Registration (3.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (38 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: ,
my: .

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ
