Entity Registration (3.0.1) - en to af translation catalogue (35 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Host
af: Masjien

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Workflow
af: Werksvloei

en: - All -
af: - Alle -
