Entity Registration (3.0.2) - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: States
ca: Estats

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Active
ca: Actiu

en: Module
ca: Mòdul

en: Host
ca: Servidor

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Send
ca: Enviar

en: Configuration
ca: Configuració

en: Position
ca: Posició

en: Default state
ca: Estat per defecte

en: Close
ca: Tanca

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Period
ca: Punt

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Plugin
ca: Connector

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Minutes
ca: Minuts

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: When
ca: Quan

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Registration form
ca: Formulari de registre

en: About
ca: Detalls

en: Registration
ca: Registre

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Workflow Settings
ca: Paràmetres del flux de treball

en: - All -
ca: - Tot -

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Transitions
ca: Transicions

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: The referenced entity
ca: L'entitat referenciada

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Close date
ca: Data de tancament

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat
