Entity Registration (3.1.1) - en to mn translation catalogue (46 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
