Entity Registration (3.1.1) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд
