Entity Registration (3.1.2) - en to lv translation catalogue (74 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: States
lv: Stāvokļi

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: Active
lv: Aktīvs

en: Module
lv: Modulis

en: Host
lv: Serveris

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Send
lv: Sūtīt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Position
lv: Pozīcija

en: Close
lv: Aizvērt

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Period
lv: Periods

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Canceled
lv: Atteikts

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: About
lv: Par

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: No link
lv: Nav saites

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Workflow Settings
lv: Darbplūsmas Iestatījumi

en: - All -
lv: - Visi -
