Entity Registration (3.1.3) - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Locked
sr: Закључан
