Entity Registration (3.1.4) - en to ku translation catalogue (51 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە
