Entity Registration (3.1.6) - en to be translation catalogue (64 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: settings
be: налады

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Module
be: Модуль

en: Host
be: Хост

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Send
be: Адаслаць

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Workflow
be: Плын працы

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: About
be: Аб

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Form mode
be: Лад анкетаў

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
