Entity Registration (3.1.6) - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Registration form
nn: Innmeldingsskjema

en: - All -
nn: - Alle -
