Entity Registration (3.4.0) - en to gl translation catalogue (76 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: settings
gl: opcións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: States
gl: Estados

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Module
gl: Módulo

en: Host
gl: Anfitrión

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Send
gl: Enviar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Position
gl: Posición

en: Default state
gl: Estado predeterminado

en: Close
gl: Pechar

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Period
gl: Periodo

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Completed
gl: Completado

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Registration form
gl: Formulario de rexistro

en: About
gl: Información

en: Send reminder
gl: Enviar recordatorio

en: No link
gl: Sen ligazón

en: - All -
gl: - Todo -

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: Override labels
gl: Sobrescribir etiquetas

en: Label (singular)
gl: Etiqueta (singular)

en: Label (plural)
gl: Etiqueta (plural)
