Entity Registration (3.4.1) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: settings
sq: rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: About
sq: Informacione
