Entity Registration (3.4.3) - en to bs translation catalogue (48 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Send
bs: Pošalji

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Output format
bs: Izlazni format

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: Locked
bs: Zaključano

en: No link
bs: bez linka
