Entity Registration (3.4.3) - en to et translation catalogue (115 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: settings
et: sätted

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: States
et: Olekud

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Id
et: ID

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Position
et: Asukoht

en: Default state
et: Vaikimisi olek

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Period
et: Ajavahemik

en: Workflow
et: Töövoog

en: Display label
et: Kuva silt

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: No link
et: Link puudub

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: Capacity
et: Maht

en: Asc
et: Kasvav

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: The referenced entity
et: Viidatud olem

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks

en: CSS class name(s)
et: CSS klassi nimi või nimed

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Entity Type ID
et: Olemi tüübi ID

en: Separate multiple classes by spaces.
et: Eralda erinevad klassid tühikutega.
