Entity Registration (3.4.3) - en to hu translation catalogue (199 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: settings
hu: beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: View
hu: Megtekintés

en: Event
hu: Esemény

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: States
hu: Állapotok

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Sent email to %recipient
hu: E-mail elküldve %recipient számára

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Module
hu: Modul

en: Off
hu: Ki

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Type name
hu: Típus neve

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Id
hu: Azonosító

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: State
hu: Állapot

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Default state
hu: Alapértelmezett állapot

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Close
hu: Bezár

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Period
hu: Pont

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Changed
hu: Módosítva

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Reverse
hu: Fordított

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Minutes
hu: Perc

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: From address
hu: Feladó címe

en: When
hu: Mikor

en: Usage
hu: Használat

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Locked
hu: Zárolt

en: Registration form
hu: Regisztrációs űrlap

en: setting
hu: beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Send reminder
hu: Emlékeztető küldése

en: Registration
hu: Regisztráció

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Registration settings
hu: Regisztrációs beállítások

en: Workflow Settings
hu: Munkafolyamat beállításai

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: Length of time
hu: Az idő hossza

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Show on form
hu: Megjelenítés az űrlapon

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Confirmation message
hu: Beküldés utáni üzenet

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Current:
hu: Jelenlegi:

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: Asc
hu: Növ

en: Host entity
hu: Gazdaentitás

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: View registrations
hu: Regisztrációk megtekintése

en: Created By
hu: Létrehozta

en: registration
hu: regisztráció

en: Manage Registrations
hu: Regisztrációk kezelése

en: Registrations
hu: Regisztrációk

en: The email to associate with this registration.
hu: Az email cím, mely regisztrálásra kerül.

en: Save Registration
hu: Regisztráció mentése

en: %mail is already registered for this event.
hu: %mail már regisztrált erre az eseményre.

en: Allow multiple registrations
hu: Többszörös regisztrációk engedélyezése

en: From email address to use for confirmations, reminders, and broadcast emails.
hu: A visszajelzések, emlékeztetők, körüzenetek feladó e-mail címe.

en: Administer registration types
hu: Regisztrációtípusok adminisztrálása

en: There are no registrants for %name
hu: %name regisztrációs listája üres

en: The host entity for the registration.
hu: A regisztráció gazdaentitása.

en: Registration type
hu: Regisztráció típusa

en: -- Disable Registrations --
hu: -- Regisztráció tiltása --

en: Registration ID
hu: Regisztráció ID

en: %type_name: Administer settings
hu: %type_name: Beállítások adminisztrációja

en: %type_name: View own registrations
hu: %type_name: Saját regisztrációk megtekintése

en: %type_name: Delete own registrations
hu: %type_name: Saját regisztrációk törlése

en: %type_name: Register other accounts
hu: %type_name: Más fiók regisztrálása

en: %type_name: Register other people
hu: %type_name: Más személyek regisztrálása

en: Myself
hu: Önmagam

en: Other account
hu: Másik fiók

en: Other person
hu: Másik személy

en: This registration is for:
hu: A jelentkező:

en: Select a user by typing their username to get a list of matches.
hu: A kívánt felhasználói nevet gépelni kezdve kiválasztható a találatok közül.

en: You are already registered for this event.
hu: E felhasználó már regisztrált erre az eseményre.

en: %user is already registered for this event.
hu: %user már regisztrált erre az eseményre.

en: If checked, a reminder will be sent to registrants on the following date.
hu: Bejelölve egy emlékeztetőt kapnak a regisztráltak az alábbi időpontban.

en: Registration states
hu: Regisztrációállapotok

en: Check to enable registrations.
hu: Bejelölve a regisztráció engedélyezve lesz.

en: The maximum number of registrants. Leave at 0 for no limit.
hu: A regisztrációk maximális száma. Nullán hagyva nincs limit.

en: If sending a reminder, provide a date and template.
hu: Emlékeztető kiküldésekor meg kell adni egy dátumot és sablont.

en: The referenced entity
hu: A hivatkozott entitás

en: Host entity ID
hu: Gazdaentitás azonosítója

en: The date the registration was most recently updated.
hu: A regisztráció utolsó módosításának dátuma.

en: The user who created the registration.
hu: A regisztrációt beadó felhasználó.

en: You are registering: %who
hu: A regisztráló: %who

en: %type_name: Edit registration state
hu: %type_name: Regisztráció állapotának szerkesztése

en: Optional label to use when displaying the registration title or link. Leave blank to use the parent event's label.
hu: Választható címke, mely regisztrációs hivatkozás vagy cím esetén jelenik meg. Üresen hagyva a szülő esemény címkéje lesz megjelenítve.

en: Enable wait list
hu: Várólista engedélyezése

en: When wait list is enabled, registrations made after capacity has been reached will be set to the wait list state.
hu: A várólista aktiválása esetén a kapacitást túllépő regisztrációk állapota automatikusan a várólista értéket veszi fel.

en: Wait list capacity
hu: Várólista kapacitás

en: The maximum number of registrants on the wait list. Leave at 0 for no limit.
hu: A várólista maximális kapacitása. Nullán hagyva nincs limit.

en: Registration placed on the wait list.
hu: A regisztráció várólistára került.

en: Provides a special registration state that acts as a wait list.
hu: Speciális regisztrációs állapotot biztosít, mely úgy működik, mint egy várólista.

en: Modified timestamp
hu: Módosított időbélyeg

en: Custom output for TRUE
hu: Egyéni kimenet IGAZ esetén

en: Custom output for FALSE
hu: Egyéni kimenet HAMIS esetén

en: Edit message
hu: Üzenet szerkesztése

en: CSS class name(s)
hu: CSS osztály neve

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: The number of spaces you wish to reserve.
hu: A lefoglalni kívánt helyek száma.

en: Sorry, unable to register for %label due to: insufficient spaces remaining.
hu: Elnézést, %label eseményre nem sikerült regisztrációt létrehozni, mivel nincs már elég hely.

en: Spaces allowed
hu: Engedélyezett hely

en: The maximum number of spaces allowed for each registrations. For no limit, use 0. (Default is 1)
hu: Az egyes regisztrációk számára engedélyezett maximális hely. A limitet a 0 törli el. (Alapértelmezett értek az 1).

en: If selected, each person can create multiple registrations for this event.
hu: Bejelölve, egy személy több regisztrációt is leadhat az eseményre.

en: Override labels
hu: Címkék felülírása

en: Entity Type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Label (singular)
hu: Címke (egyes szám)

en: Label (plural)
hu: Címke (többes szám)

en: Separate multiple classes by spaces.
hu: Az osztályokat szóközökkel lehet elválasztani.

en: Entity type ID
hu: Entitástípus azonosító

en: Form mode: @mode
hu: Űrlapmód: @mode

en: Min placeholder
hu: Minimum helykitöltője

en: Max placeholder
hu: Maximum helykitöltője
