Entity Registration (3.4.3) - en to ka translation catalogue (59 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Module
ka: მოდული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Position
ka: პოციზია

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: - All -
ka: - ყველა -
