Entity Registration (3.4.5) - en to ast translation catalogue (46 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Host
ast: Sirvidor

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Send
ast: Unviar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Close
ast: Zarrar

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Date created
ast: Data de creación
