Entity Registration (3.4.5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Host
de: Rächner

en: Configuration
de: Konfiguration
