Entity Registration (3.4.5) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Global settings
mk: Глобални поставувања

en: - All -
mk: - Сите -
